Merhaba Bilgişim Okuyucuları

13 Ağu

Aslında özür dilemek gerekir sizden.Yaklaşık 4 aydır bekletme yapmak zorunda kaldım.

Okul,yaz vb. olaylar yüzünden daha şimdi açabildim Bilgişim’i. Benim düşüncem şudur ki bu blog tabi ki bilişim, bilgisayar ağırlıklı olacak ama arada Diğer kategorisinden de yazılar bulacaksınız.

Ben Bilgişim’i kurmaya çalışırken bir çok arkadaşla tanıştım.Onlara da buradan selamlarımı gönderiyorum 🙂 .

Şimdi hâla yazda olduğumuz için okullar başlayana kadar elimden geldiğince Bilgişim le ilgileneceğim.Bu arada sitemizin altında gururla barındırdığı Profesyonel Elektrikçi’ye de desteğimize devam edeceğiz.O sitenin sahibi de çok yakından (Babam) olup arada sizin de desteğinizle büyüyeceğini inanıyoruz.

Aslında benim Bilgişim için çok ayrı bir projem vardı.Ama hemen yapamayacağım için sitemi o ana kadar blog olarak kullanacağım.Umarım ki projem başka biri tarafından keşfedilmeden ben gerçekleştireyim.Bu 2 sene zarfında üniversite hazırlıklarında bulunacağım için projem şu an yapım aşamasında.Sanırsam kazancağım bölümle projemi birleştirirsem daha geniş bir çevreye ulaşacağıma ve daha kaliteli bir iş koyacağıma inanıyorum.

Logo

Şimdilik blog için özel olarak hazırladığım elma (esinlenerek ayrıca sonra değiştireceğim) ile logo mu yapıp sizlerle buluşuyorum.Bu sefer farklı olarak yazar alımını gerçekleştirme olasılığım çok büyük.Bu haber için diğer yazımı beklerseniz haberdar olabilirsiniz.

Şimdilik takipte kalın.İyi tatiller.