WhatsDog Uygulama İncelemesi

19 Tem

 

wpid-wp-1437328885720.pngWhatsApp’ta seçtiğiniz bir kişinin hangi saatlerde ve ne kadar çevrimiçi kaldığını gösteren ücretsiz uygulama WhatsDog yaklaşık iki ay önce kullanıma sunuldu ve şu anda yaklaşık 1 milyon kullanıcıya sahip.

Günümüzün en çok kullanılan uygulaması olan WhatsApp’ta 2014’ün sonlarında gelen “mavi tik” yakın arkadaşlar, iş arkadaşları, okul arkadaşları ve sevgililerin en büyük düşmanı haline gelmişti. “Mesajını görmemişim” deme devrini kapatan mavi tikten sonra gelen bu uygulama işleri iyice kızıştırdı.
Takip ettiğiniz kişi çevrimiçi olduğunda size bildirim gönderen WhatsDog, takip ettiğiniz kişinin gün içerisinde kaç kere online olduğunu size gösteriyor. Bunun yanında saat kaçta online olduğunu ve ne kadar süre online kaldığını size gösteriyor.

image

Ayrıca içerisinde bulunan takvimde sizler için geçmişe dönük bu bilgileri saklıyor.

image

Bunların yanında uygulama sadece 1 kişiyi takip etmenize olanak sağlıyor.
WhatsApp ile bağlantılı bir uygulama olmasına rağmen WhatsApp tarafından üretilen bir uygulama değil. Uygulama sadece Android telefonlarda çalışıyor. Uygulama ücretsiz ancak içerisinde oldukça fazla reklam içeriyor. Bu reklamlardan 10 karşılığında kurtulabiliyorsunuz.      

image

Uygulamayı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz:
en_generic_rgb_wo_60