UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ KURA ÇEKİMİ – ÖDÜLLÜ TAHMİN YARIŞMASI

27 Ağu

CNaTT8BWwAAR6sF

UEFA Şampiyonlar Ligi kura çekimi bugün TSI 18.45’de Monaco’da yapılacak. Kura çekimi Türkiye’de Eurosport ve TRT Spor’dan canlı olarak yayınlanacak.
Bizde bu büyük organizasyonla ilgili bir yarışma yapmaya karar verdik. Bu yarışmada kazanana bir de ödülümüz olacak. Ödülümüz ise sınırsız bir bulut (depolama alanı). Öncelikle her torbadan bir takımı seçerek 4 takımlı bir grup belirliyorsunuz ve bunu yorum bölümünde bizimle paylaşıyorsunuz. Tabi ki bu yarışmadaki en önemli nokta 3. torbadan Türk temsilcimiz Galatasaray’ı seçerek tahmin yapma.

Galatasaray’ı seçerek yaptığınız tahminlerde en çok yaklaşan veya tam tutturan kişi ödülün sahibi olacak. Eşitlik olması halinde örneğin 2 takımı bilen iki kişi olursa 1. torbadan takımı bilen kişi ödülün sahibi olacak. Eğer iki kişide 1. torbadan takımı bilmiş ise bu sefer de 2. torbadan takımı bilen kişi ödülün sahibi olacak.

Bir kişi iki kez tahminde bulunur ise yarışmadan diskalifiye olacak. Saat 18.45’den sonra yapılacak tahminler geçerli olmayacaktır. Tahminler sadece yorum bölümünden yapılacaktır.

Torbalar ise şu şekilde;

CNaFpehWEAA1mSy CNaFp1zW8AAynzS CNaFp2qWcAAczqJ CNaFpx1WIAA5qni

 

Bizim tahminlerimiz ise;

Alperen: Chelsea, Valencia, Galatasaray, BATE

Berk: Benfica, Leverkusen, Galatasaray, BATE