Samsung Galaxy Note 3 – Söylentiler

20 Ağu

Samsung-Galaxy-Note-3-Leak Samsung yeni “phaplet” cihazı Galaxy Note 3’ü çok yakında tanıtacağı seziliyor.Büyük telefon sevdiren Note serisinin yeni yıldızı hakkında topladığım söylentileri bu yazımda sizlerle paylaşmak istiyorum.

İlk önce ekran büyüklüğü konusunda çokca tahmin var bunlardan bazıları 3 seçenekle gelecek derken diğerleri net bir büyüklük söylüyorlar. 5.7″ veya 5.99″ olması beklenen Note 3’ün Android 4.3 ile gelece ği kesine yakın.Akıllı telefonlarda genel problem olan pil sorunu bu cihazda 3200 veya 3450 mAh olacağı tahmin ediliyor.4G LTE teknolojisine sahip olacağı diğer kesinliklerden biri. Note 10.1 'in S-Pen'i Note serisinde olan S-Pen Note 3’de de olacak ama yeni olarak S-pen için yeni uygulamalarla geleceğe benziyor. Exynos 5 Octa, Snapdragon’a göre daha az enerji harcayarak tanıtılmıştı.Daha güçlü olup olmadığı gelecek Note 3 ‘de göreceğiz

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 90

Diğer özellikleri de 1920 x 1080 Full HD çözünürlükle beraber Super Amoled  Ekran,3 GB yeni teknoloji LPDDR3 RAM ,*4 çekirdekli Snapdragon 800 2 GHz işlemci veya Samsung’dan gelen bilgilere göre 8 çekirdekli Exynos 5 Octa Eylül ayında çıkma olasılığı çok yüksek olan Galaxy Note 3 ,S4 gibi beklenen satış oranının altında olacağına benziyor. ,8 mm kalınlıkda olacağı tahmin ediliyor.

29 Ağustos 2013 

IFA 2013 ‘e günler kala yeni söylenti olarak Yeni Samsung Galaxy Note 3 4k video kaydedebilecek.Yani Ultra HD video kaydı.Ayrıca Note 3 ün ses kalitesini artıracaklarını belirtti Samsung.

Kaynak(Bilgi Aldığım Linkler):

http://www.trustedreviews.com

http://www.engadget.com

http://www.knowyourmobile.com

http://www.phonearena.com