Düzen?Nerede bu düzen?

27 Haz

Merhaba Sayın Bilgişim Okuyucuları,
Aslında debelendiğimiz şu dakikalarda bu yazıyı yazmamın sebebi amacımıza yaklaştığımızdan sizleri haberdar etmek.Facebook sayfamızda bulunan “Misyonlarımız”daki kavramı yavaş yavaş oturtmaya çalışıyoruz.
Bilgişim için radikal kararlar alamamızın sebebi sürekli olarak ücretsiz eklentiler ve temalarla oynarak bir şey ortaya koymaya çalışmamızdır.Bu bitti diyemeyeceğiz.
Gelelim Soruya.Dikkat çekmek istiyorum ki -taslaklar hariç- ilk defa bir yazının veya sayfanın başlığı soru içeriyor.
Yeni bir sayfa açtık bu sayfayı ücretsiz bir eklentiyle besledik.
Ekranımızda bir hata belirse anında Google veya bir başka arama motoruna yazarız.Çıkan sonuçlar içinden işe yarayanını seçeriz.Basitinden bir örnek vermek istiyorum.Şu ana kadar karşıma gelen sonuçların çoğunda Yahoo’nun bir servisi olan “Yahoo!Answers” bulunuyordu.Her sorunun cevabı da bulunsa dahi bazılarında çözüm bu diye işaretlenmemiş.
Bizde “Sorunlar ve Cevapları” adlı sayfada sorun ve gerçek(alternatifleri ile birlikte) çözümlerini birleştireceğiz.
Şunu da belirtmek istiyorum ki “Yazılarımın Güncelleme Sıklığı Azalacak” adlı yazımdaki durum benim için devam ediyor.Bu demek oluyor ki yazın biraz ilgiden sonra yazdan itibaren başka birinin ilgilenmesi gerektiği.Eğer ben ilgilenirim diyorsanız bana mail atmanız yeterli.En kısa sürede cevap verebilirim.
bilgisim@gmail.com veya berk@bilgisim.com bu iki adresten de size cevap verebilirim.
İnternetteki en büyük mirasımız bilgilerimiz

Not:Sorunlar ve Cevapları sayfasında sizde karşılaştığınız sorununuzun ve bulduğunuz çözümü gönderebilirsiniz.