Birlikte Öğreniyoruz

27 Mar

Merhaba Sayın Bilgişim Okuyucuları,

Yeni açılan iki ana kategorimiz için neler planladığımızı bu yazımda sizlerle paylaşacağım.

Asıl mantığımız yazımızın başlığında da bahsettiğimiz gibi sizlere yazarken bizler de öğrenmeyi amaçlıyoruz.O yüzden bu yazı serilerimiz yeni başlayanlar kavramı için çok uygun.Çünkü bizlerde yeni başlıyoruz ve bu süreçte elbette ki yanlışlarımız olacak, yorumlarınız bizler için çok önemli.


Makerlar için
 olan kategori ikiye ayrılıyor biri Arduino , diğeri Raspberry PiProgramla Dilleri adlı kategorimiz ise şu an C# ve Python  ayrılıyor.Arduino_Logo.svg

Aynı zamanda bu kategori de Veritabanı Uygulamaları adlı alt kategori de bulunuyor.Buraya küçük bir not düşmek istiyoruz:her ne kadar bu alt kategorideki içerikler tam bir programlama dili olmasada daha düzenli olması için bu kategorinin altında barındırmayı düşündük.Bu alt kategorimizde ise şu an Microsoft SQL Server var.

Microsoft_SQL_Server_Logo.svg

 

Bu kategoriler istediğimiz ve sizlerin talep ettiği şekilde dallandırabiliriz. Serimizin ilk yazıları eğer programsa kullandığımız güncel sürüm ve ismi,önceden olan bilgimizin seviyesi gibi yararlı notlarla başlayacak.Ancak yazıların gelme sıklığı hakkında maalesef net bir şey söyleyemiyoruz zira ikimizde öğrenciyiz ve bazı sorumluluklarımız var.

Gelecek yazılarımızda görüşmek üzere.